Makaleler, evren, gökyüzü,  yıldızlar kaynakları içerir. Astronomi ve uzay eşi benzeri olmayan, insanları her zaman kendine çeken konulardır.

Gökyüzü, evren, yıldızlar bilimin şu anda ulaştığı noktalar başarılı olmakla beraber, astronomi uzay bilimleri konusunda henüz daha yolun başındadır.  Atomun yapısını daha keşfedememişken, uzayı tam olarak anlamamız mümkün görünmüyor. Sitemizden uzay bilimleri yani gökbilim makaleleri okuyarak olağanüstü uzay resimlerini de izleyebilirsiniz.
Web sitemizin içeriği, güvenilir kaynaklarca hazırlanmış makalelerin çevirileri olabileceği gibi, özgün yazılar da olabilmektedir. Astrolojiveburclar.com, Astronomi ve Uzay Bilimleri ile ilgilenen bilgili kişilerin oluşturduğu bir web sitesidir. Özgün makaleler, burçlar ve aylara göre anlamları, ünlü kişilerin burçları, semboller ve ne anlama geldikleri gibi konular ve dahası bu kişiler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Her şeye rağmen sitemizde göreceğiniz her türlü hatalı bilgiyi lütfen bizimle paylaşınız. Hataları gidermek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Sonuçta bilimsel ve doğru verileri aktarmak öncelikli hedefimizdir.

Sitemiz ve her türlü sorunuz için, info@astrolojiveburclar.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Ülkemizin geleceği açısından, Astronomi burçlar ve semboller konularında bilgilenmeye, bolca araştırmaya, laboratuvarlar kurarak çalışmaya kesinlikle ihtiyacımız vardır.

Astronomi ile ilgilendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.