Yükseleni Akrep Burcu

İnatçı, bildiğinden şaşmayan, dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır! Kıskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez oda başka tabi! Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz.

Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirsiniz. Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayacaksınız. Zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir! Kimsenin sizi geçmesine izin vermezsiniz. Zirvede kalmak sizin için çok önemlidir. Sizi geçinilmesi zor biri olarak kabul edebiliriz. Memnun edilmeniz çok zordur. Mutlaka bir yerden huzursuzluk çıkartacak bir şey bulursunuz. Bu da bazen mantıklı bazen de mantıksız olacaktır. Son derece kıskanç ve kinci sayılırsınız. Size yapılan kötülükleri asla unutmazsınız. Akrep burcunun kaçacak delik bulamayınca kendi iğnesi ile kendini sokması gibi zararı siz çekebilirsiniz. Sizi çok iyi bir dost ama o kadar da zorlu bir düşman olarak kabul etmeli. Sevdiğiniz insanların gereklerini onlardan daha fazla düşünürsünüz. Son derece bağlı ve sadık bir dost olabilirsiniz. Gizlilik, ketumluk ve kararlılık önemli özel yanlarınızdır. Kendinizi saklarsınız ama başkalarının her şeyini merak edersiniz. Fazla konuşmayan, daha ziyade dinleyen ve yüzünde soğuk ifade bulunan birisi olursunuz. Kimsenin boyundurluğu altına girmeyen birisiniz. Akrep sek burcudur derler. Sizin de seks meyliniz gözle görülür biçimde olacaktır.

Son derece çekici, esrarlı ve erotik birisiniz. Ama kıskançlık boyutlarına bakarsak sevdiğine boyundurluk geçiren bir yapınız var. Olur olmaz şeyler için onu kolayca suçlarsınız. Gizli işler planlamak, esrarlı şeyleri deşmek ve araştırmak, mistik konularlada ilgilenmek ve sezgilerin gücünden yararlanmak sizin işinizdir. Sizin vücudunuz orta veya biraz daha uzun olabilir. Özellikle bakışlarınız dein ve etkileyicidir. Yüzünüz genellikle uzun ve büyükçe olur. Kollar ve bacaklar da çok güçlüdürler ve kaslı yapıları vardır. Kulaklarınız başınıza yapışık, boyunuz orta uzunlukta ve kalıncadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir